15 49.0138 8.38624 https://www.ambertextile.lt arrow 0 arrow 1 Your e-mail has been sent! A problem has occured. Please try again. NEW HOT SALE cookie-true 600
NEMOKAMAS prekių siuntimas perkant už 18 € NEMOKAMAS prekių atsiėmimas VILNIUJE

Apie mūsų produkciją

Kombinuotas lino ir medvilnės produktas (17 % – linas, 83 % medvilnė) – tai aukštos kokybės unikalios technologijos kilpiniai rankšluosčiai. Šios technologijos pagalba mes išgavome idealaus lino ir medvilnės santykį  ir pagaminome produkciją, kuri yra nei per minkšta, nei per šiurkšti. Todėl valytis kūną juo – vienas malonumas. Ši produkcija patiks žmonėms, kurie vertina natūralius pluoštus: liną ir medvilnę, kokybę bei praktiškumą.

Linas žinomas kaip vienas seniausių pluoštinių augalų pasaulyje. Jis vertinamas dėl savo ypač tvirtos struktūros bei antiseptinių savybių, puikiai sugeria drėgmę, yra pralaidus orui, gerai sulaiko šilumą, nesukelia alergijos. Lininiai audiniai neįsielektrina ir tarnauja daug ilgiau nei analogiški produktai, pagaminti iš kitų pluoštų. Lino gaminiai nėra tamprūs, glamžosi, tačiau su kiekvienu skalbimu tampa minkštesni ir malonesni jūsu odai, o storesnis lino siūlas priduoda kilpiniam gaminiam masažuojantį efektą.

Natūralios lino gaminių spalvos tinka įvairiam interjerui, galite rinktis iš plataus įvairų raštų spektro. Galima sukomplektuoti įvairius rinkinius, kurie puikiai tiks kūdikiams, dovanoms artimiesiems ar draugams bei kaip suvenyras iš Lietuvos. Mes prekiaujame: rankšluosčiais, pledais, chalatais, pirties prijuostėmis, kepuraitėmis, plaušinėmis, kempinėmis, šlepetėmis, pirties patiesaliukais. Taip pat turime kolekcijas vaikams ir kūdikiams
Įmonė kas pusmetį pasipildo ir naujomis kolekcijomis iš gobeleno – tai pagalvėlės su įvairiais, linksmais dizainais. Taip pat įvairios namų apyvokos prekės: staltiesėmis, takeliais ant stalo, servetėlėmis, virtuvinėmis prijuostėmis, įvairiais virtuvės reikmenimis.